www.mavi.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cana Can Katan Dergi

Cana Can Katan Dergi Empty Cana Can Katan Dergi

Mesaj   Perş. Tem. 03, 2008 8:16 pm

Birçok kişinin malumu olduğu üzere CHIP ve LEVEL dergilerini çıkaran VOGEL grubu el değiştirince LEVEL dergisinden birkaç kişi Oyungezer dergisini çıkarmak üzere ayrıldı. Bu oyun dergisinin ilk sayısı yaklaşık 1 ay önce yani Kasım ayının başında yayınlandı. Sanırım birkaç güne kalmaz 2. sayısı bayilerde görülür. Oyunlarla ilgim olmadığı için Oyungezer dergisini edinmedim. Dolayısıyla dergi hakkında bir fikrim yok.

Bu sabah Hotmail’de adresime baktığımda Oyungezer ekibi tarafından gönderilmiş bir mail’in olduğunu fark ettim. Oyungezer ekibi sanırım adresimi üyesi olduğum bir forumdan almışlar. Buraya kadar her şey normal. Aslında bu Mail bundan 20 gün kadar önce bana gönderilmiş olsaydı üzerinde durmazdım. Derginin yeni sayısının çıkmasına 3-4 gün kala “Oyungezer Dergisi Çıktı” başlıklı mail alınca açıp okumaya başladım. Bu mail’in orijinal tarafı ise dergi hakkında fikir sahibi olmamız için Oyungezer grubunun malum bir sözlükten yararlanmış olmasıdır.

“Valla ne diyeyim, cana can katan bir dergi olmuş. Keyifle okunası, arşivlenesi, ayın birine doğru bayilerin yolu aşındırılası bir dergi olmuş. Hep böyle kalması dileğiyle”

"Uzun süredir böyle bir dergi okumamıştım, değişik hisler tattırdı bana"